o mnie + archiwum;; książka.


Link 04.10.2010 :: 20:42 konstruktywne słowa krytyki (8)

jeszcze raz Wiktoria. chyba ostatnie. już wwa. aparat został w Lublinie, przywiozę w ten weekend. powinnam szukać pracy, a pracować wcale mi się nie chce. wolę się lenić ;p ostatnio słyszę, że za mało jem. dopiero co zjadłam kawałek ciasta, trzy kanapki, jabłko, princepolo i czeka na mnie piwo i czipsy. i niech mi ktoś teraz powie, że nie jem.


Link 12.10.2010 :: 15:26 konstruktywne słowa krytyki (11)

pierwsze próby z panoramowaniem. co myślicie? uciekłam z wykładu z prawa podatkowego u prodziekana. i pomyśleć, że czekałam na niego w Galerii Mokotów przez dwie godziny. a potem uciekłam, ah jaka ja zorganizowana. ale chora jestem i czuję się trochę usprawiedliwiona. i mam zaburzenia odżywiania jakkolwiek to brzmi.


Link 19.10.2010 :: 23:22 konstruktywne słowa krytyki (12)

kolejna próba w okolicach Rotundy. i trudno, że niewyraźne. pracuję nad sobą. i jem, a to teraz ważne. chcę być po prostu szczęśliwa i głośno się śmiać, i mieć z kim. to wszystko, czego mi potrzeba. i może to 49 kg jest fajne, i może fajnie byłoby przy tym zostać, ale to się okaże. zaczęłam się tu rozpisywać! muszę to opanować, zanim zacznę streszczać wszystko o swoim życiu ;)

"Plan A przychodzę po wygraną, plan B to zwyciężam, plan C - mój alfabet tak daleko nie sięga!"

wszystkie zdjęcia mojego autorstwa. all rights reserved.
dziękuję Ownlog.com& Fotolog.pl.& Sony. & Canon.& photobucket.& The Inspiration Gallery.