o mnie + archiwum;; książka.


Link 02.12.2010 :: 16:26 konstruktywne słowa krytyki (9)

chyba kogoś przyłapałam na powrocie do domu ;p podobno w sobotę lepimy bałwana, byłoby nieźle ;p za to na dzisiejszy wieczór w planie grzanie się w ciepłym domu nie samej. mam nadzieję, że nie zapeszam. prośba ode mnie nakarmcie je.


Link 09.12.2010 :: 23:08 konstruktywne słowa krytyki (10)

mam jutro test z metod wyceny spółki akcyjnej i nie mam o tym przedmiocie choćby minimalnego pojęcia. zero. liczę na to, że będzie fartownie. oprócz tego idą święta i cieszę się tym bardzo. tak samo jak cieszę się wyjazdem w góry z Tobą i najbliższym tygodniem, nawet jeśli mam jakiś esej do napisania (co mnie obchodzi równie bardzo jak jutrzejszy test).


Link 14.12.2010 :: 22:41 konstruktywne słowa krytyki (8)

z olanego przeze mnie testu dostałam 4 :D więc jak widać, bez nauki się obeszło. chwalę się nowym kolorem ścian w moim lubelskim pokoju.


i tak dodatkowo po jednym z trzech moich pupili, choć jakoś tylko Master ma jakieś przyzwoite zdjęcie. Fox nie chciał pozować, a Natzowi nie da się zrobić zdjęcia, bo stoi prawie, że na moich nogach :D może w święta będą bardziej chętni do zdjęć.nie wiem, czy przed świętami jeszcze coś dodam, może być tak, że nie, więc życzę wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku :)


wszystkie zdjęcia mojego autorstwa. all rights reserved.
dziękuję Ownlog.com& Fotolog.pl.& Sony. & Canon.& photobucket.& The Inspiration Gallery.