o mnie + archiwum;; książka.


Link 06.02.2013 :: 21:20 konstruktywne słowa krytyki (9)

długo mnie nie było, ale przez ostatni miesiąc trochę się działo. pomijając już sesję z jakąś najchorszą ilością egzaminów, mocno zaniedbaną naukę do matury i już kompletnie zaniedbaną pracę magisterską (co mojego promotora najwyraźniej doprowadza do szewskiej pasji) to wystąpiły drobne (jak dla kogo) problemy rodzinne, pożar w mieszkaniu, a jako wisienka na tym patologicznym torcie ja i T. wspólnie uznaliśmy, że nasz 4-letni związek przyszłości nie ma i pasowałoby to zakończyć (jak źle jest ze mną, że piszę o tym na ftlgu ;D). tak więc ostatnio nie jestem std degenem i nawet mam trochę życia, jakkolwiek pokręcone by ono nie było. realizacja marzeń na średnio-wysokim poziomie, mogłoby być lepiej, ale najważniejsze, że idę w dobrym kierunku :)

ostatnio trochę za dużo chemii w moim życiu, choć muszę przyznać, że coraz bardziej mnie to cieszy.
a na wieczór herbatka i "Niebo nad Paryżem", oui!

Link 13.02.2013 :: 23:15 konstruktywne słowa krytyki (9)

walentiiiinkowo. // pozytywny dzień. sushi i łyżwy zawsze robią robotę.

"it's not just all physical.."

Link 19.02.2013 :: 17:00 konstruktywne słowa krytyki (7)

wczorajsza sesja z Gosią i Karolą. ponad 1000 zdjęć, więc pewnie będę to wrzucać miesiącami oO na początku znacznie więcej Karoli niż Gosi, ale później nadrobiła :) z ilością jak na jeden wpis trochę przesadziłam, ale nie chce mi się tego dzielić na dwa ;)


Pezet - Niedopowiedzenia

Link 24.02.2013 :: 19:14 konstruktywne słowa krytyki (5)

part 2 z wielu kolejnych ;p tym razem więcej Gosi niż Karoli. // chemia na dziś pouczona, biologia też. na wieczór zostają książki, Assassin's Creed 2 i może serial. idzie wiosna i cieszy mnie to bardzo :)


"i może dobrze, że los nie postawił na nas; w tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania"
wszystkie zdjęcia mojego autorstwa. all rights reserved.
dziękuję Ownlog.com& Fotolog.pl.& Sony. & Canon.& photobucket.& The Inspiration Gallery.