o mnie + archiwum;; książka.


Link 04.04.2011 :: 17:06 konstruktywne słowa krytyki (16)

ciężko mi się robi im zdjęcia, ale skoro już się starałam to coś dodam ;p // podobno nie mam pękniętego żebra, ale po dzisiejszej walce z Foxem u weterynarza odnoszę wręcz odwrotne wrażenie. jest ciepło, pozytywnie, wiosennie i baaardzo elegancko.

Master podczas czesania :)
ostatni dzień Foxika w kołnierzu. szwy już zdjęte, choć nie powiem, żeby to było łatwe. na szczęście obyło się bez rannych ;p
Link 18.04.2011 :: 19:25 konstruktywne słowa krytyki (10)

kocham ten zapach najbardziej na świecie. i wiosnę też kocham :) a pracę licencjacką może trochę mniej, ale nie narzekam. mam potrzebę wygrzewania się gdzieś w słońcu. ogromną.
Link 19.04.2011 :: 21:46 konstruktywne słowa krytyki (14)

wycieczki wokół wydziału z Tomkiem. ładna pogoda zdecydowanie nie pomaga mi w pisaniu pracy. przynajmniej zjedliśmy chińczyka i lody w McD, a to chyba ważniejsze niż jakaś praca?


Link 22.04.2011 :: 00:40 konstruktywne słowa krytyki (11)

ze spaceru po starówce. taki zrzut wielu niekonkrentych zdjęć ;p z pracą stanęłam we wtorek bodajże i jak do tej pory nie napisałam nawet zdania więcej. powoli zaczynam się martwić. za to znaleźliśmy z T. pyszne lody włoskie na starówce i w dodatku po taniości ;p i siedzieliśmy sobie na słoneczku słuchając jakiegoś pewnie podrzędnego zespołu i było najwiosenniej.
Link 25.04.2011 :: 18:39 konstruktywne słowa krytyki (7)

wesołych :) (trochę późno, ale cóż..) // nie lubię się żegnać. i bardzo nie chcę. i nie pomaga mi fakt, że przygotowywałam się do tego psychicznie już od jakiegoś czasu. to po prostu jest trudne. ale ciężko mi się na niego patrzy jak się męczy, a wiem, że nie mogę mu pomóc, choć gdybym tylko mogła podarowałabym mu jeszcze chociaż rok spokojnego życia.

[edit]: być może dla Natza jest jeszcze nadzieja :) trzymam kciuki!

wszystkie zdjęcia mojego autorstwa. all rights reserved.
dziękuję Ownlog.com& Fotolog.pl.& Sony. & Canon.& photobucket.& The Inspiration Gallery.