o mnie + archiwum;; książka.


Link 19.05.2011 :: 23:48 konstruktywne słowa krytyki (10)

wróciłam (nie, żebym pisała, że wogóle pojechałam, ale liczy się fakt, że wróciłam ;P). Egipt, Jerozolima, Betlejem i Morze Martwe <3 było wspaniale. najlepiej. niesamowite miejsca i niesamowite widoki. i chcę jeszcze wrócić. a zdjęcia standardowo takie sobie, ale coś tam widać :P tak więc w wielkim skrócie:

na szybko z autokaru. zakochałam się w krajobrazie.

Widok na Jerozolimę.
ściana płaczu.
V stacja - Szymon Cyrenejczyk pomaga nieść krzyż.


Bazylika Grobu Świętego.


trochę polityki.


miejsce narodzin Jezusa.


kościół przy Bazylice Narodzenia (nie wiem czy też się wlicza do tej Bazyliki czy już nie :P).


Betlejem.


tu nie wiem co, ale żeby zrobić to zdjęcie prawie wypadłam przez siatkę i się zabiłam, więc nawet jak się nie podoba to trzeba się jarać ;p


zdjęć samego Morza Martwego za bardzo nie mam, bo na plażę nie zabrałam aparatu, ale za to okolica przedstawiała się tak: (za ten samochód przepraszam, wszyscy po prostu chcą być na moich zdjęciach :P)podsumowując wycieczka się baaaaaaaaardzo udała i chętnie pojadę jeszcze raz :)

Link 23.05.2011 :: 22:44 konstruktywne słowa krytyki (12)

I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air :) miałam tyle zdjęć, że w trakcie wybierania zgłupiałam i w efekcie nie wiem, czy te są dobre, ale już za późno :P są, więc muszą być dobre :D // czasem, kiedy chcę dobrze, wychodzi mi wręcz odwrotnie. a przynajmniej tak mi się wydaje.


Be my friend, warm me up and breathe me.
wszystkie zdjęcia mojego autorstwa. all rights reserved.
dziękuję Ownlog.com& Fotolog.pl.& Sony. & Canon.& photobucket.& The Inspiration Gallery.