o mnie + archiwum;; książka.


Link 02.09.2012 :: 17:38 konstruktywne słowa krytyki (8)

nowa sesja, moje modelki sobie zażyczyły zdjęcia na torach kolejowych (dobrze, że nas pociąg nie rozjechał). nastawiona byłam do tego nieco sceptycznie, ale ostatecznie efekt jest raczej fajny. // urodziny oblane, aż za bardzo ;p ale za to mam przepiękną czapeczkę i bransoletkę. i wino, ale nie spieszę się z nim póki co ;p

Link 04.09.2012 :: 00:52 konstruktywne słowa krytyki (7)

trochę francuskich słodkości i równie francuskich fajerwerków ;D kocham Cannes!Link 05.09.2012 :: 20:32 konstruktywne słowa krytyki (13)

od jakiegoś (długiego) czasu zamieniłam dodawanie jednego zdjęcia na wpis na dżylion zdjęć na wpis. nie lubię tego, ale jakoś nie mogę się powstrzymać. // "just gonna stand there and watch me burn.."

Link 13.09.2012 :: 15:43 konstruktywne słowa krytyki (6)

sesja wrześniowa zaliczona, wakacji ciąg dalszy ;) jakoś najlepiej ostatnio nie jest, zostałam bez pracy, a powrót do Warszawy zbliża się wielkimi krokami ;/ plan zajęć na piątym roku studiów wygląda jak plan pierwszej klasy liceum, a praca magisterska się sama nie napisze, pieniądze też mi z nieba nie spadną ;/

Genowa zrobiła na nas wrażenie, choć w porównaniu z Wenecją czy Weroną wypadła już dość blado. ogólnie wystarczyły nam trzy godziny w sumie, żeby się tam przespacerować i zobaczyć większość z tego, co warto. inna sprawa też, że byliśmy nieco zmęczeni po mniej więcej 8 godzinach podróży z przesiadkami, opóźnieniem pociągu, usterkami technicznymi, wywaleniem nas z przedziału i jazdą na korytarzu ;) już nam się po prostu nie chciało.


Link 14.09.2012 :: 21:14 konstruktywne słowa krytyki (11)

Wenecja :) urzekła mnie okropnie, jeśli chodzi o tegoroczną wycieczkę po Włoszech to zdecydowanie na pierwszym miejscu postawiłabym Wenecję! na drugim Weronę. chcieliśmy się przepłynąć Gondolą, ale były zdecydowanie za drogie. za to pospacerowaliśmy, pogubiliśmy się trochę w tych uliczkach, popytaliśmy się o drogę Francuzów i było fajnie ;)

Link 18.09.2012 :: 18:36 konstruktywne słowa krytyki (12)

ciąg dalszy tamtej jednej sesji. w następnych odcinkach Werona, Mediolan, może Bergamo, no i oczywiście ta sama sesja, bo mam tego więcej oO // chciałam być w bajce, ale ostatnio jakoś znalazłam się w cyrku.Link 21.09.2012 :: 18:45 konstruktywne słowa krytyki (7)

nowy lokator - przybłęda. być może na stałe. myślimy nad imieniem (jeszcze nie jesteśmy pewni czy to kot czy kotka) ;) jest mały, uroczy, denerwuje nam psa, a nos wsadza wszędzie, gdzie tylko się da ;)


oprócz tego niedzielny Kazimierz Dolny i susza na Wiśle.
jesień idzie, nie da się zaprzeczyć. a z nią studia. ale dziś wieczorem w elizówkowym (choć nie tylko) gronie "Jesteś bogiem". w następnym ftlg'owym odcinku już na pewno Werona. obiecuję sobie ;p

Link 23.09.2012 :: 15:47 konstruktywne słowa krytyki (5)

Werona, część pierwsza. uznałam, że zdjęć jest na dużo na jeden wpis. i tak od dawna już przesadzam. brama z kłódkami mnie zachwyciła i zapragnęłam takiej samej, na szczęście Tomek bez problemów się zgodził ;) // jeśli chodzi o "Jesteś Bogiem" to zdecydowanie polecam! zwłaszcza, jeśli ktoś jest fanem PFK to już obowiązkowo. a nawet, jeśli nie, to i tak uważam, że warto zobaczyć. ja sama już dawno nie słuchałam, ani Kalibra, ani Paktofoniki (mimo, że kiedyś obydwa składy należały do moich ulubionych), ale po filmie kompletnie mi wróciła zajawka :)Link 25.09.2012 :: 18:43 konstruktywne słowa krytyki (12)

Werona, część druga. // w domu padło postanowienie, że kot (a właściwie kocica, wstępnie Nala) musi zostać komuś oddany. pocieszam się, że nie ma jeszcze konkretnego chętnego.

załapaliśmy się na czyjś ślub ;)
io e te.. tre metri sopra il cielo!


widok wg mnie piękny.
wyjątkowo nawet my :)

wszystkie zdjęcia mojego autorstwa. all rights reserved.
dziękuję Ownlog.com& Fotolog.pl.& Sony. & Canon.& photobucket.& The Inspiration Gallery.